2018

2018

  • Calendario Concursos Ornitologicos 2018

     

     

    manacor logo

    Agrupació de canaricultors de Manacor

    Campeonato Balear - Manacor 2018

    Organiza: Agrupació de canaricultors de Manacor

    • RECEPCION 24 y 25 DE OCTUBRE
    • ENJUICIAMIENTO 26 Y 27 DE OCTUBRE
    • EXPOSICION 28 DE OCTUBRE A PARTIR DE LAS 18,00 H, 28 Y 29 OCTUBRE HASTA LAS 20,00 H
    • RECOGIDA 29 DE OCTUBRE A PARTIR DE LAS 20,00 H

     

     

     


    LOGO SOLLER

    Agrupació de canaricultors de Sóller

    XXXVI Concurs Ornitològic- Sóller 2018

    Organiza: Agrupació de canaricultors de Sóller

    • RECEPCION 30 Y 31 DE OCTUBRE
    • ENJUICIAMIENTO 1 Y 2 DE NOVIEMBRE
    • EXPOSICON 3 Y 4 DE NOVIEMBRE
    • RECOGIDA 4 DE NOVIEMBRE A PARTIR DE LAS 19,00 H

     


     

    Associació de canaricultors i aucells de camp Inca

    XLVIII Concurs Ornitològic Inca Dijous Bo -2018

    Organiza: Associació de Canaricultors i aucell de camp Inca

    • RECEPCION 9 DE NOVIEMBRE
    • ENJUICIAMIENTO 10 Y 11 DE NOVIEMBRE
    • EXPOSICION 11 DE NOVIEMBRE A PARTIR DE LAS 18,00 HORAS
    • EXPOSICION 12 y 13 DE NOVIEMBRE A PARTIR DE LAS 10,00 H
    • RECOGIDA 13 DE NOVIEMBRE A LAS 20,00 HORAS

     

     


     

     

    logo marratxi

    Agrupació Ornitològica de Marratxí

    Concurs Ornitològic - Marratxí 2018

    Organita: Agrupació ornitològica de Marratxí

    • RECEPCION 15 DE NOVIEMBRE
    • ENJUICIAMIENTO 16 Y 17 DE NOVIEMBRE
    • EXPOSICION Y RECOGIDA 18 DE NOVIEMBRE

     

     


     

    logo a o santa maria

    Agrupació ornitològica  de Santa Maria del Camí

    Concurs Ornitològic - Santa Maria 2018

    Organiza: Agrupació ornitològica de Santa Maria del Camí

    • RECEPCION 23 DE NOVIEMBRE
    • ENJUICIAMIENTO 24 Y 25 DE NOVIEMBRE
    • EXPOSICION 25 DE NOVIEMBRE A PARTIR DE LAS 18,00 H Y 26 DE NOVIEMBRE
    • RECOGIDA 26 DE NOVIEMBRE A LAS 19,00 HORAS
  • Socios

    CRIADORES 2018    
    APELLIDOS NOMBRE Nº C.N. SOCIEDAD
    Ferrer Servera Juan Miguel 1J-08 Alcudia
    Reyes Cárdenas Antonio 1J-09 Alcudia
    García López Manuel 1J-10 Alcudia
    Bisbal Bisbal Antonio 1J-22 Alcudia
    Alemany Frau Miguel 2U-68 Alcudia
    Tarus Angela 2U-79 Alcudia
    Torrandell Fullana Juan 2U-82 Alcudia
    Guaita Reines Gaspar 4N-35 Alcudia
    Martorell Socias Pedro 4N-46 Alcudia
    Rastrilla Plazas Sixto Jose 4N-80 Alcudia
    Notario Fernandez Lucia 4X-98 Alcudia
    Notario Fernandez Laura 6G-01 Alcudia
    Garcia Rodriguez José Luis 6G-87 Alcudia
    Gonzalez Caro Manuel 6Y-01 Alcudia
    Guzman Gayoso Luis 6Y-33 Alcudia
    Jaume Rossello Bartolomé 6Y-34 Alcudia
    Salas Fontelara Mar 6Y-47 Alcudia
    Cifre Rebassa Miguel AO-15 Alcudia
    Moragues Riusech Antonio BG-83 Alcudia
    Garcia Villar Antonio DL-27 Alcudia
    Plomer Cerdá Juan DQ-96 Alcudia
    Martorell Mir Antonio DQ-97 Alcudia
    Notario Torres Paco DQ-98 Alcudia
    Serna Martinez Angel M-176 Alcudia
    Bibiloni Villalonga Miguel T-901 Alcudia
    Massanet Sureda Gabriel T-907 Alcudia
    Salas Galiana Antonio T-909 Alcudia
    Torrandell Serra Miguel T-912 Alcudia
    Campomar Riutort Tomeu V-018 Alcudia
    Canaves Galiana Luis V-019 Alcudia
    Carmona Gutierrez Manuel V-020 Alcudia
    Nieto Vallejo Manuel V-024 Alcudia
    Cifre Campomar Miguel Y-821 Alcudia
    Beteta Gómez Gregorio Z-421 Alcudia
           
    Ruiz Quiles Juan Francisco 6G-04 Artá
    De Frutos Rodriguez Miguel 6G-81 Artá
    Girard Nicolau Juan 6G-86 Artá
    Exposito Castillo Andrés BT-71 Artá
    Ares Quiles Juan Miguel J-159 Artà
    Mascaró Soler Juan M-007 Artà
    Lliteras Massanet Antonio U-375 Artà
    Santandreu Femenias Miguel Y-491 Artà
    Raya Casternado Manuel Y-810 Artà
           
    Toral Amer Sebastián 1J-65 Campos
    Pomar Serra Miguel 2U-15 Campos
    Nadal Nicolau Sebastian 2U-16 Campos
    Sevillano Benitez Francisco José 4N-07 Campos
    Duran Coll Damia 4N-33 Campos
    Gomis Mateu Manuel 4N-40 Campos
    Verdera Huguet Nicolas 4X-24 Campos
    Bauza Bauza Joan 4X-94 Campos
    Hernandez Sagrera Marc 4X-95 Campos
    Grimalt Dora Pep 6G-82 Campos
    Nadal Barcelo Vicente 6Y-36 Campos
    Garcia Segura Miguel 6Y-58 Campos
    Vicens Más Francisco A-072 Campos
    Barceló Parra Juan AK-74 Campos
    Hernández González Manuel AW-78 Campos
    Moraguez Bonet José AX-23 Campos
    Más Barceló Maria BZ-94 Campos
    Villalonga Iglesias José F-590 Campos
    Sala Monserrat Antonio U-349 Campos
    Puig Nadal Miguel U-353 Campos
           
    Muñoz Hinojal Angela 2U-10 Capdepera
    Febrer Matemales Mateo 2U-11 Capdepera
    Perez Polo Antonio 2U-34 Capdepera
    Gonzalez Vega Eusebio 4H-24 Capdepera
    Gonzalez Guerra Eusebio 4N-15 Capdepera
    Cumbreras Montesinos Antonia Maria 4N-77 Capdepera
    Ruiz Rodriguez Juan 6G-05 Capdepera
    Neculai Onu 6G-20 Capdepera
    Flaquer Pou Juan 6Y-43 Capdepera
    Muñoz Ronquillo Alejandro EB-29 Capdepera
    Vidal Moreno Juan EE-62 Capdepera
    Garau Alvarez Daniel Jesús EU-91 Capdepera
    Quart Alemany Juan José J-162 Capdepera
    Alvarez Alcina Bartolomé M-004 Capdepera
    Moll Cruz Sebastián T-330 Capdepera
    Bordoy Ferrer Miguel X-428 Capdepera
           
    Massanet Ramon Juan 1J-80 Felanitx
    Soler Soler Bel Maria 2U-86 Felanitx
    Marcos Sierra Antonio Pablo 2U-88 Felanitx
    Blanco Rigo Miguel Angel 4H-46 Felanitx
    Crucera Marco Vicente 4H-64 Felanitx
    Garcia Alfaro Gregorio 4N-88 Felanitx
    Massanet Mesquida Jaime 4N-89 Felanitx
    Mudarra Martinez Silvana 4N-90 Felanitx
    Gomez Juan Jose Maria 4X-25 Felanitx
    Garrido Navarro Miguel Angel 4X-40 Felanitx
    Hernandez Morales Alfonso 4X-69 Felanitx
    Mesquida Barcelo Rafael 4X-70 Felanitx
    Soler Soler Toni 4X-72 Felanitx
    Gonzalez Sanz Francisco 4X-76 Felanitx
    Massanet Mascaró Jaume 4X-85 Felanitx
    Galiano Gaya Manuel 4X-99 Felanitx
    Alzas Rodriguez Avelino 6G-18 Felanitx
    Mesquida Salom Maria 6G-46 Felanitx
    Adrover Cabrera Antonio 6G-92 Felanitx
    Amengual Binimelis Bernardo AW-81 Felanitx
    Gonzalez Ramos Luis CP-23 Felanitx
    Romero Rodriguez Francisco EI-46 Felanitx
    Fullana Servera Gabriel EM-46 Felanitx
    Palmer Alou Pedro Juan G-544 Felanitx
           
    Mendez Lozano Alexia 1J-16 Ibiza
    Puerta Sánchez José 1J-17 Ibiza
    Soler Ortiz Francisco 1J-61 Ibiza
    Garcia Montero Antonio Manuel 2U-70 Ibiza
    Aguilera Granados Manuel 4H-40 Ibiza
    Nagarro Muñoz Jose Manuel 4H-71 Ibiza
    Castro Sanchez Felix 4H-72 Ibiza
    Rodrigo Martinez Juan 4H-73 Ibiza
    Pulido Largo Sergio 4N-37 Ibiza
    Montiel Antonino Mauro 4N-38 Ibiza
    Ribas Riera Juan Francisco 4N-39 Ibiza
    Mari Recio Pau 4N-70 Ibiza
    Asencio Pedroso Manuel 4N-71 Ibiza
    Camacho Muñoz David 4N-74 Ibiza
    Hamoodan Sabir 4X-38 Ibiza
    Sanchez Sala Sergio 6Y-32 Ibiza
    Raya Mariscal Manuel Angel 6Y-45 Ibiza
    Navarro Martin Francisco Javier 6Y-46 Ibiza
    Garchitorena Pairo Ricardo L-055 Ibiza
    Calvo Cortegano Jesús L-056 Ibiza
    Rodriguez Gutierrez Guillermo L-061 Ibiza
    Montesinos Recio José Manuel L-063 Ibiza
    Costa Serra Juan M-115 Ibiza
    Recio Verdugo Juan M-117 Ibiza
    Vargas Ruiz Andrés M-118 Ibiza
    Ortiz Carmona Fernando O-130 Ibiza
    Gil Fullana Matias O-136 Ibiza
    Cordoba Lara José O-144 Ibiza
    Bonet Ribas Vicente O-145 Ibiza
    Cruz Rey Juan T-338 Ibiza
    Reche Vercher Vicente T-342 Ibiza
    Gamez Aguilera Patricio T-343 Ibiza
    Pla Soria Oscar Y-815 Ibiza
           
    Ramirez Alvarez Francisco 319 Inca
    Ramis Llabrés Gabriel 866 Inca
    Jacinto Gelabert Jaime 1J-03 Inca
    Morales Gómez Enric 1J-40 Inca
    Valencia Hernandez Fabian Andres 1J-82 Inca
    Rodriguez Puigros Eduardo 2U-17 Inca
    Castell Dols Bernardo 2U-38 Inca
    Cruz Salvá Jaime 2U-43 Inca
    Carmona Amer Bartolomé 2U-90 Inca
    Estelrich Lopez Juan 2U-95 Inca
    Vidal Tonda Juan 4H-37 Inca
    Guardiola Mascaró Joaquin 4H-77 Inca
    Salva Martorell Guillermo 4H-78 Inca
    Toledo Arreza Juan Jesús 4N-00 Inca
    Valles Real Pedro José 4N-20 Inca
    Vergara Zurera José 4N-75 Inca
    Parets Seguí Miguel Andreu 4N-79 Inca
    Perello Cifre Miguel 4N-93 Inca
    Torrens Salom Miguel 4X-20 Inca
    Llabres Munar Xavier 4X-47 Inca
    Amengual Florit Bartoleu 4X-48 Inca
    Sunyer Rullán Josep Ramón 4X-83 Inca
    Ferreiro Leis Isidro 4X-87 Inca
    Gallardo Ramirez Juan 6G-11 Inca
    Gonzalez de la Torre Juan 6G-37 Inca
    Mestre Amer Juan 6G-64 Inca
    Salva Riera Jordi 6G-70 Inca
    Gelabert Salom Gabriel 6G-71 Inca
    Moncada Riesco Mario 6G-73 Inca
    Jimenez Porcel Daniel 6G-90 Inca
    Amoros Puigros Antoni 6Y-19 Inca
    Barrientos Fuster Jose David 6Y-30 Inca
    Ferriol Cloquell Gabriel AE-12 Inca
    Zurera Boga Francisco AK-77 Inca
    Vallespir Castello Miguel AK-90 Inca
    Rubert Llobera Pedro AS-26 Inca
    Seguí Gual Juan BH-74 Inca
    Comas Coll Bartolomé BK-57 Inca
    Oliver Comas Lorenzo BK-58 Inca
    Llompart Barceló Gabriel CP-11 Inca
    Martorell Atanasio Santiago CP-13 Inca
    Morales Rosselló Jaime CS-34 Inca
    Rosinyol Moll Bernardo D-124 Inca
    Gelabert Massanet Miguel D-498 Inca
    Llobera Villalonga Guillermo D-499 Inca
    Buades Samper José EE-61 Inca
    Martorell Rotger Jaime F-757 Inca
    Espada López Manuel G-155 Inca
    Sanchez Olmedo Antonio G-550 Inca
    Salom Torrens Miguel A. J-175 Inca
    Vidal Coll Antonio K-398 Inca
    Galindo Sánchez Francisco M-173 Inca
    Jacinto Alonso Alicio P-005 Inca
    Vicens Obrador Tomeu Q-062 Inca
    Barranco Torres Miguel Angel Q-064 Inca
    Vicens Vidal Bartolome R-320 Inca
    Vicens Vidal Bernardo R-321 Inca
    Llobera Hurtado Pedro U-996 Inca
    Garcia Pons Felip Pere V-009 Inca
    Moreno Ramirez Antonio X-023 Inca
    Montalban Fernández José Antonio X-405 Inca
    Garcia Romero Ramón Y-793 Inca
    Vallespir Perello Toni Z-451 Inca
           
    Amer Ramón Juan 1J-05 Manacor
    Hedbavna Barbora 1J-44 Manacor
    Vicens Jordá Gabriel 1J-45 Manacor
    Alba Cladera Felip 1J-58 Manacor
    Sanso Mesquida Pedro 4H-19 Manacor
    Llull Dolon Juan José 4N-84 Manacor
    Parera Llompart Jaime 4N-85 Manacor
    Acuñas Gisbert David 4N-86 Manacor
    Forteza Morales Nicolás 4X-02 Manacor
    Lopez Lopez Miguel 4X-35 Manacor
    Cabrera Contreras Francisco 4X-58 Manacor
    Ginard Gelabert Juan 4X-67 Manacor
    Leon Matamalas Miguel 4X-78 Manacor
    Sureda Truyols Antoni 4X-92 Manacor
    Duran Estelrich Juan 6G-19 Manacor
    Herranz Sanchez Luis Miguel 6G-39 Manacor
    Febrer Roca Toni 6G-53 Manacor
    Quetglas Alcaraz Bartolome 6Y-12 Manacor
    Frau Hedbavny Joan 6Y-13 Manacor
    Mas Mas Jose 6Y-38 Manacor
    Lopez Molina Miguel 6Y-39 Manacor
    Oliver Gelabert Toni 6Y-44 Manacor
    Sureda Truyols Antoni 6Y-55 Manacor
    Oliver Gelabert Antoni 6Y-56 Manacor
    Troya Posligua Pablo Leises 6Y-57 Manacor
    Pereira Vicente Evaristo CF-50 Manacor
    Febrer Gomila Pedro E-927 Manacor
    Castejon Morales Miguel E-933 Manacor
    Francisco Javier Pomar Rial J-909 Manacor
    Febrer Tauler Guillem G-146 Manacor
    Ortiz Giraldo Juan José G-533 Manacor
    Febrer Gomila Antonio H-399 Manacor
    Frau Llull Bartolomé J-910 Manacor
    Parera Barceló Sebastián K-139 Manacor
    Forteza Gomila Toni M-109 Manacor
    Puig Riera Miguel M-110 Manacor
    Ramón Matemales Rafael R-345 Manacor
    Hinarejos Rubio Federico T-321 Manacor
    González Melis Rafel Jaume V-637 Manacor
    Femenias Font Miguel X-927 Manacor
           
    Corral Jimenez Antonio 1J-04 Marratxí
    Rodriguez Martín José 1J-70 Marratxí
    Ximenis Massot Alicia 1J-78 Marratxí
    Guasp Acedo Bartolome 1J-86 Marratxí
    Helling Elvio German 2U-29 Marratxí
    Miralles Pons Francisco Javier 2U-35 Marratxí
    Campaner Ferragut Pedro 2U-51 Marratxí
    Pizá Martinez Bartolomé 2U-53 Marratxí
    Galera Avilés Felipe 2U-55 Marratxí
    Jimenez Lorente José 2U-59 Marratxí
    Garcia Cano Mateo 2U-62 Marratxí
    Nogales Soto Ignacio 4H-16 Marratxí
    Cañellas Sabater Bartolomé 4H-29 Marratxí
    Vidal Pomar Juan 4H-32 Marratxí
    Vicens Torres Pep Lluis 4N-27 Marratxí
    Flores Becerra Serafin 4N-29 Marratxí
    Salom Vidal Gabriel 4N-30 Marratxí
    Gago Calvo Jesús 4N-32 Marratxí
    Diaz Ortiz Jose Antonio 4N-87 Marratxí
    Zhelev Mitev Dimitar 4X-27 Marratxí
    Trigoso Arjona Juan 6G-43 Marratxí
    Botia Lopez Manuel 6G-57 Marratxí
    Gonzalez Fernandez Daniel 6G-61 Marratxí
    Rossello Quetglas Angel 6G-79 Marratxí
    Fernandez Marin Juan Jose 6Y-11 Marratxí
    Ortega Bustos Manuel 6Y-37 Marratxí
    Llabres Flechas Miguel 6Y-48 Marratxí
    Collado Molina Inmaculada 7Q-35 Marratxí
    Jimenez Montes Manuel AW-96 Marratxí
    Aloy Cantallops Antonio AW-98 Marratxí
    Checa Moreno Francisco CP-26 Marratxí
    Fernández Romero Antonio DG-32 Marratxí
    Campos Ruiz Manuel DG-33 Marratxí
    Calamardo Reche Antonio EY-83 Marratxí
    Vaz Merino Francisco J. FM-86 Marratxí
    Segura Chuecos Juan G-882 Marratxí
    Espadas López Emilio GC-082 Marratxí
    Amengual Cifre Pep HI-26 Marratxí
    Cánovas Romero Horacio J-308 Marratxí
    Rigo Alomar Pedro J-313 Marratxí
    Antich Fuster Gabriel O-097 Marratxí
    Martínez Coto José Miguel P-009 Marratxí
    Marin López Antonio V-915 Marratxí
    Guillén Barceló Isabel X-206 Marratxí
    Moreno Muñoz Juan X-922 Marratxí
    Cañellas Esteban Juan Alberto Y-795 Marratxí
    Quetglas Bover Toni Y-800 Marratxí
    Ribera Aguilo Jaime Y-801 Marratxí
           
    Oliver Onieva Antonio 1J-23 Menorca
    Salord Gener Miguel 1J-24 Menorca
    Castell Pons Francisco 4H-14 Menorca
    Coll Arredondo Santiago 4X-03 Menorca
    Vilchez Izquierdo Gabriel 4X-04 Menorca
    Mascaró Mesquida Biel 4X-05 Menorca
    Pons Melia Laura 4X-32 Menorca
    Pons Pons José 4X-64 Menorca
    Cortes Sanchez Mari Carmen 4X-65 Menorca
    Mascaro Casasnovas Jose 6G-08 Menorca
    Roldan Cardona Francisco Javier 6G-41 Menorca
    Prats Bird Felipe 6G-42 Menorca
    Fernandez Pico Pedro 6G-50 Menorca
    Fuguet Salord Bartolome 6Y-14 Menorca
    Torres Canet Marcos AS-30 Menorca
    Nuevo Alemany Lorenzo AX-05 Menorca
    Mingorance Arroyo Francisco DT-38 Menorca
    Lozano Triay Juan DT-39 Menorca
    Pons Fortuny Juan EQ-07 Menorca
    Lopez Pons José F-589 Menorca
    Seguí Marques Joan F-594 Menorca
    Barceló Benejam Rafael F-597 Menorca
    Anglada Riudavets David F-598 Menorca
    Salord Triay Carlos GL-23 Menorca
    Femenias Calafat Juan J-332 Menorca
    Genestar Alles Toni J-333 Menorca
    Pons Enrich Joan J-342 Menorca
    Muñoz Carreras Francisco K-067 Menorca
    Guerrero Chaves Jose P-018 Menorca
    Capó Bagur Jorge P-021 Menorca
    Navarro Martínez Luis W-519 Menorca
    Pons Salort Llorenç W-524 Menorca
           
    Ramis Ripoll Bernat 861 Muro
    Perelló Salom Rafael 1J-11 Muro
    Pekez Bojan 2U-23 Muro
    Porquer Tugores Miguel 2U-37 Muro
    Tugores Boyeras Francisco 2U-92 Muro
    Mestre Mestre Pere 4X-93 Muro
    Perez Martinez Marcos 6G-32 Muro
    Moragues Frontera Tolo 6G-33 Muro
    Martorell Mas Sergio 6G-89 Muro
    Estelrich Riutort Luis Miguel 6Y-15 Muro
    Fornés Ferrer Juan BK-79 Muro
    Escalas Fornés Gabriel BP-84 Muro
    Buñola Oliver Pedro Antonio CW-12 Muro
    Calvo Vives Juan DD-15 Muro
    Serra Boyeras Andrés K-397 Muro
    Pascual Santandreu Guillermo O-121 Muro
    Mesquida Pont Gabriel U-378 Muro
    Tortell Carbonell Juan X-910 Muro
    Poquet Crespí Damian X-935 Muro
    Riera Marimon Antonio Z-447 Muro
    Riera Marimon Miguel Z-448 Muro
           
    Riera Riera Antonio 4N-82 Porto Cristo
    Umbert Roig Tomeu 6G-76 Porto Cristo
    Micheline Salomone Carlos 6G-78 Porto Cristo
    Jaume Riutort Joan 6Y-31 Porto Cristo
    Tur Santandreu Joan A-079 Porto Cristo
    Ordinas Febrer Guillermo CA-33 Porto Cristo
    Cuevas Díaz José CA-35 Porto Cristo
    Obrador Ferrer Bartolome CP-27 Porto Cristo
    Ortega Galmés Juan Carlos CS-35 Porto Cristo
    Egidos Javaloyas Dionisio G-143 Porto Cristo
    García Castillo Antonio L-287 Porto Cristo
    Llull Perelló Miguel Angel M-047 Porto Cristo
    Riera Perelló Pep R-905 Porto Cristo
    Riera Monroig Guillermo T-351 Porto Cristo
    Lizancos Peña Jose Manuel U-157 Porto Cristo
           
    Riera Morey Rafael 321 Santa Maria
    Bestard Terrasa Miguel Angel 1J-42 Santa Maria
    Rossello Muntaner Bartolomé 2U-05 Santa Maria
    Villaverde Guerrero Juan Antonio 2U-27 Santa Maria
    Rossello Lupiañez Rafel 4H-25 Santa Maria
    Bes Castelló Marcos 4H-26 Santa Maria
    Rotger Sastre Ramón 4H-60 Santa Maria
    Varon Cazorla Adrian 4N-31 Santa Maria
    Bosch Gil Miguel Angel 4N-36 Santa Maria
    Munar Borras Antonio 4N-45 Santa Maria
    Gomez Perez Jose 4N-94 Santa Maria
    Masegosa Inserte Angel 6G-10 Santa Maria
    Reynes Tricoide Joan Antoni 6G-28 Santa Maria
    Romero Prieto Benito 6G-72 Santa Maria
    Fernandez Luna Francisco Javier 6G-88 Santa Maria
    Otero de Rueda Adrian 6G-94 Santa Maria
    Farriols Garau Ricard 6G-00 Santa Maria
    Garcia Obrador Guillermo 6Y-21 Santa Maria
    Company Florit Toni 6Y-40 Santa Maria
    Bestard Martorell Pedro 6Y-41 Santa Maria
    Gimenez Gonzalez Miguel 6Y-42 Santa Maria
    Cayero Gallego Rosendo 6Y-52 Santa Maria
    Enseñat Lozano Antonio 6Y-53 Santa Maria
    Robles Heredia Jesus 6Y-54 Santa Maria
    Canovas Comas Sebastián 6Y-59 Santa Maria
    Arreza Perello Alonso 6Y-65 Santa Maria
    Diaz Rayó Juan AE-15 Santa Maria
    Ramis Cabot Maribel AE-16 Santa Maria
    Caba Moreno Juan Manuel AE-23 Santa Maria
    Piña Torres Miguel AE-24 Santa Maria
    Mascaró Servera Juan AX-22 Santa Maria
    Varon Huerta José Miguel CA-03 Santa Maria
    Salva Vicens Gabriel DL-23 Santa Maria
    Marce Frontera Sebastiá E-395 Santa Maria
    Gómez Gost Ricardo EB-24 Santa Maria
    Juaneda Ortiz Jaime EM-51 Santa Maria
    Recio Romano Angel ER-000 Santa Maria
    Lopez Sola Carlos ER-01 Santa Maria
    Atanasov Barzakov Angel FM-87 Santa Maria
    Cabot Cañellas Catalina G-499 Santa Maria
    Ramis Gonzalez Francisco G-663 Santa Maria
    Urrea Garcia Jose Luis K-127 Santa Maria
    Colom Rosselló Bartolomé X-412 Santa Maria
    García Coll Juan Miguel X-918 Santa Maria
           
    Garcia Serrano Manolo 4H-01 Silvestristas
    Martinez Diaz Alfonso 4H-05 Silvestristas
    Prieto Tauste Jose Antonio 4H-86 Silvestristas
    Garzon Risco Ismael 4H-89 Silvestristas
    De La Camara Collado Miguel 4H-92 Silvestristas
    Miguel Bestar Miguel Angel 4N-09 Silvestristas
    Torres Cerdá Sebastián 4N-68 Silvestristas
    Lopera Aguilera Francisco 4X-13 Silvestristas
    Egidos Javaloyas Antonio 6G-22 Silvestristas
    Jimenez Roldan Santos 6G-48 Silvestristas
    Bertos Donaire Jose 6G-49 Silvestristas
    Luna Santos Jose 6G-67 Silvestristas
    Torres Costa Juan 6G-69 Silvestristas
    Truyols Fiol Antonio 6G-95 Silvestristas
    Quesada Barranco Lorenzo 6G-99 Silvestristas
    Rivas Juan Ramon 6Y-20 Silvestristas
    Pastor Mesquida Gaspar Miguel 6Y-22 Silvestristas
    Soto Muñoz Lorenzo 6Y-23 Silvestristas
    Cirer Campaner Juan 6Y-24 Silvestristas
    Tramonte Lopez Miguel 6Y-25 Silvestristas
    Garcia Velazquez Jose 6Y-26 Silvestristas
    Eddune Baheia Noul 6Y-27 Silvestristas
    Ruiz Gomez Marco Antonio 6Y-28 Silvestristas
    Jimenez Rodriguez Antonio 6Y-29 Silvestristas
    Capllonch Portel Guillermo 6Y-35 Silvestristas
    Pascual Bergas Pedro 6Y-61 Silvestristas
    Mesquida Cabrer Lorenzo 6Y-62 Silvestristas
    Rodriguez Jimenez Antonio 6Y-63 Silvestristas
    Moises Torres Tomeu 6Y-64 Silvestristas
    Parejo Lora Manuel 6Y-66 Silvestristas
    Borrero Moya Juan F-573 Silvestristas
    Ramos Martin Ignacio M-167 Silvestristas
           
    Hernandez Muros Ventura 1J-51 Sóller
    Cuartero Montes Felix Manuel 1J-52 Sóller
    Garcia Marín Jordi 4H-50 Sóller
    Oliver Ripoll José 4N-05 Sóller
    Roman Lopez Juan L. 4N-13 Sóller
    Rubio Bauzà Andreu 4N-26 Sóller
    Maldonado Feliu Miguel 4N-91 Sóller
    Coll Escolar Pere 4N-99 Sóller
    Fernandez González Francisco 4X-43 Sóller
    Guaps Castañer Francisco 4X-45 Sóller
    Albelda Fornes Pedro Luis 4X-97 Sóller
    Dachs Martinez Xavier 6G-03 Sóller
    Jover Bibiloni Simon 6G-68 Sóller
    Más Rullan Antonio 6G-84 Sóller
    Torres Coll Antoni 6Y-09 Sóller
    Mas Catala Juan 6Y-49 Sóller
    Socias Sanchez Daniel 6Y-50 Sóller
    Plaza Cabot Antonio 6Y-51 Sóller
    Socias Hernández Javier AK-84 Sóller
    Peña Palou Manuel DS-29 Sóller
    Mayol Fiol Juan J-181 Sóller
    Ferrer Bernat Jaime J-182 Sóller
    Casesnoves Bernat Juan J-183 Sóller
    Socias Miró Miguel J-185 Sóller
    Martí Arbona Bartolomé J-186 Sóller
    Pastor Escalas Bartolomé P-026 Sóller
    Estades Castanyer Bernat Julià S-685 Sóller
    Socias Hernández Miguel A . X-929 Sóller
    Miquel Sanchís Jaume Marc X-930 Sóller
           
    Benitez Gonzalez Antonio 1J-00 Son Servera
    Martinez Vilches Torcuato 1J-06 Son Servera
    Pavon Vega Luis 2U-00 Son Servera
    Bautista Massanet Cristian 2U-66 Son Servera
    Cantalejo Marchan Cristobal 4X-96 Son Servera
    Martin Perez Juan 6B-72 Son Servera
    Sanchez Valero Eleuterio 6G-06 Son Servera
    Nebot Bauza Serafin 6G-58 Son Servera
    Macho Salas Xavi 6G-59 Son Servera
    Riera Martinez Cristian 6G-60 Son Servera
    Garcia Fernandez Antonio 6G-85 Son Servera
    Pont Antona Pere Joan 6Y-16 Son Servera
    Alvarez Alvarez Leonardo 6Y-17 Son Servera
    Cerdá Llull Francisco 6Y-18 Son Servera
    Estrany Pascual Miguel 6Y-60 Son Servera
    Medina Mendoza Miguel Angel CA-21 Son Servera
    Vaquero Benito Esteban DT-40 Son Servera
    Ramos Navas Fernando DT-41 Son Servera
    García Contreras Diego J-164 Son Servera
    Llore Terrasa Rafael J-166 Son Servera
    Ramirez López Manuel J-169 Son Servera
    Servera Bauzá Pedro J-932 Son Servera
    López España Vicente J-939 Son Servera
    Barrientos Ruiz José L-285 Son Servera
    Parera Jaume Guillermo O-120 Son Servera
    Espinar Raposo José Maria R-351 Son Servera
    Macias Villafaina Saturnino X-443 Son Servera