FEDERACIÓ ORNITOCULTURAL DE LES ILLES BALEARS
FEDERACIÓ ORNITOCULTURAL DE LES ILLES BALEARS

II One Day Gloster Show - Sóller 2018

Guanyadors per grup          “II One Day Gloster Show-Sóller 2018”

Guardó                 Gàbia       Criador

Grup A10                          Gloster    Corona 100% Melànic (Verds)

Primer                       8     Bartomeu    Guasp Acebo

Segon                        3     Nicolas       Forteza Morales

Tercer                       4     Juan            Vidal Pomar

 

Grup A20                         Gloster    Consort 100% Melànic (Verds)

Primer                       9     Bartomeu    Guasp Acebo

Segon                        7     Pere            Coll Escolar

Tercer                       8     Bartomeu    Guasp Acebo

 

Grup A30                         Gloster    Corona Pio Melànic (-50% de Lipocrom)

Gran Premi               6     Gabriel        Antich Fuster  Millor Melànic i Pio Melànic  MILLOR CORONA

Segon                        3     Gabriel        Antich Fuster

Tercer                      18    Gabriel        Antich Fuster

 

Grup A40                         Gloster    Consort Pio Melànic (-50% de Lipocrom)

Primer                      29    Juan            Vidal Pomar

Segon                        1     Federico      Hinarejos Rubio

Tercer                       2     Federico      Hinarejos Rubio

 

Grup B10                          Gloster    Corona Pio Lipocrom (-50% de Melanina)

Primer                       6     Juan            Vidal Pomar

Segon                        5     Juan            Vidal Pomar

Tercer                       9     Bartomeu    Guasp Acebo

 

Grup B20                          Gloster    Consort Pio Lipocrom (-50% de Melanina)

Gran Premi               1     Federico      Hinarejos Rubio Millor Pio Lip. i 100% Lip. MILLOR CONSORT

Segon                        4     Juan            Vidal Pomar

Tercer                       9     Pere            Coll Escolar

 

Grup B30                          Gloster    Corona 100% Lip.Groc i/o Blanc (accpts.melan.sols corona)

Primer                      12    Toni            Más Rullán

Segon                        2     Fco.Javier   Socias Hernández

Tercer                       1     Fco.Javier   Socias Hernández

 

Grup B40                          Gloster    Consort 100% Lip.Groc i/o Blanc

Primer                       2     Fco.Javier   Socias Hernández

Segon                        6     Sebastián    Marcé Frontera

Tercer                      10    Toni            Más Rullán

 

Grup C10                         Gloster    Corona F.Blanc 100% Melànic i Pio Melànic

Gran Premi               1     Federico      Hinarejos Rubio  Millor Fondo Blanc (menys 100% Lipocrom)

Segon                        6     Bartomeu    Guasp Acebo

Tercer                       3     Bartomeu    Guasp Acebo

 

Grup C20                         Gloster    Consort F.Blanc 100% Mel i Pio Melànic

Primer                       2     Horacio       Cánovas Romero

Segon                        1     Federico      Hinarejos Rubio

Tercer                       3     Horacio       Cánovas Romero

 

Grup C30                         Gloster    Corona F.Blanc Pio Lipocrom (-50% de Melanina)

Primer                       2     Horacio       Cánovas Romero

Segon                        1     Federico      Hinarejos Rubio

Tercer                       4     Juan            Vidal Pomar

 

Grup C40                          Gloster    Consort F.Blanc Pio Lipocrom (-50% de Melanina)

Primer                       1     Federico      Hinarejos Rubio

Segon                        2     Fco.Javier   Socias Hernández

Tercer                       4     Bartomeu    Guasp Acebo

 

Grup D10                         Gloster    Corona Resta Melanines 100% Melànics i Pios

Gran Premi                4     Sebastián    Marcé Frontera  Millor Altres Melanines Fondo Groc

Segon                        3     Pere            Coll Escolar

Tercer                       7     Bartomeu    Guasp Acebo

 

Grup D20                         Gloster    Consort Resta Melanines 100% Melànics i Pios

Primer                       1     Federico      Hinarejos Rubio

Segon                        8     Bartomeu    Guasp Acebo

Tercer                       4     Juan            Vidal Pomar

 

Grup E10                          Gloster    Corona Int.Melan i Pios Melan

Primer                       6     Bartomeu    Guasp Acebo

Segon                        2     Gabriel        Antich Fuster

Tercer                       1     Gabriel        Antich Fuster

 

Grup E20                          Gloster    Consort Intensos Melànics i Pios (-50% Lipocrom)

Gran Premi               4     Pere            Coll Escolar  Millor Intens-Totes Melanines Fondo Groc

Segon                        5     Bartomeu    Guasp Acebo

 

Grup E40                          Gloster    Consort Intensos 100% Lipocrom i Pio Lipocrom (-50% Mel.)

Primer                       1     Fco.Javier   Socias Hernández

 

Grup F10                          Gloster    Corona 2017 (Totes les Categories)

Gran Premi               7     Bartomeu    Guasp Acebo  Millor Sobreany 2017

Segon                        2     Juan            Vidal Pomar

Tercer                       5     Sebastián    Marcé Frontera

 

Grup F20                          Gloster    Consort 2017 (Totes les Categories)

Primer                       1     Nicolas       Forteza Morales

Segon                        6     Bartomeu    Guasp Acebo

Tercer                       4     Pere            Coll Escolar

 

                                                                                                                      Sóller, 13 d’octubre de 2018

Contacto

Carrer Llarg, 49

07320 Santa Maria del Camí

 

Correo electrónico:

foib1984@gmail.com


También puede llamarnos al teléfono: +34 616779273+34 616779273.